W ciągu ostatnich kilku tygodni powzięliśmy informacje o możliwych działaniach dużych producentów sprzętu biurowego, dystrybuowanego na terytorium Polski i Europy, które budzą obawy polskich firm, w zakresie prawa ochrony konkurencji, jak również RODO.
W związku z powyższym, zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa o podzielenie się z nami poniższymi informacji (które dla ułatwienia uporządkowaliśmy w formie tabeli), abyśmy mogli, jako Stowarzyszenie reprezentujące interesy środowiska, rozważyć podjęcie ewentualnych dalszych kroków.

Jeżeli zetknęli się Państwo z budzącą wątpliwości praktyką, w relacji producent sprzętu biurowego – polski dystrybutor lub sprzedawca, bardzo prosimy o kontakt lub wypełnienie ankiety -> https://cutt.ly/omoqQST

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Fair Market Institute rozpoczyna cykl badań rynku urządzeń biurowych. Analizujemy relacje między producentami sprzętu, a sprzedawcami w Polsce Europie, pod kątem prawa ochrony konkurencji Jeżeli Twoja firma funkcjonuje w tej branży- zapraszamy do wypełnienia ankiety.”